Agnė ir Raphaël

"Pinjata rocks!!!!

Prie mūsų vestuvių šventės kartu dirbome visus metus, ir visi tie metai buvo tiesiog nuostabus nuotykis:) Nuotykis, kurį vainikavo šventė, apie kokią svajoja visi ir visos-pilna šypsenų, geros nuotaikos ir laimingų veidų! Visa vestuvių diena praėjo be mažiausio rūpesčio ir streso-nes viskas buvo saugiai palikta Pinjata merginų rankose :)

Vienintelis ir svarbiausias patarimas būsimiems jauniesiams-patikėkite savo šventę Aistei su Juste!!!

Dar kartą ačiū už tokio nuostabo šventę ♥ "

Vestuves mieste, Pinjata vestuves, vestuviu planavimas, dekoravimas, koordinavimas
Vestuves ant liepto, vestuves prie ezero, pinjata vestuves, vesuves
Rūta ir Sebastian

"International wedding is no problem for these two power ladies! Thank you for helping us to plan the most beautiful day of our lives. You did an exceptional job!"

Agnė ir Adomas

"Pinjata merginos mūsų lūkesčius pranoko šimtus kartų! Nuo pat pradžių jos kruopščiai rūpinosi visais šventės elementais, kontaktavo su maisto tiekėjais, vedėjais, muzikantais ir t.t. Svarbiausia, kad merginos atsižvelgė į kiekvieną smulkmeną ir prašymą, ir juos įgyvendino nepriekaištingai bei su šypsena veide! Esame jums be galo dėkingi ir žinome, kad tokios puikios šventės be jūsų niekaip nebūtume suorganizavę. Jūs pačios nuostabiausios!"

Vestuves dvare, pinjata, pinjata vestuves, vestuviu planavimas
ekologiskos vestuves, vestuves kluone, pinjata vestuves, pinjata renginiai
Justina ir Augustinas

"Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū už visas pastangas, gerą nuotaiką, kantrybę, kūrybiškumą, paieškas, darbą, juoką, grožį, moralinį palaikymą, suvažinętus kilometrus, vėlyvo vakaro diskusijas... Pasirinkimas dirbti su jumis buvo pats teisingiausias mūsų sprendimas, nes nuo to viskas ir prasidėjo, ir po nuotaikingos kelionės baigėsi pasakišku rezultatu :) Linkim jums labai didelės sėkmės!"

Kristina ir Dainius

"Labai norime padėkoti mūsų nuostabioms merginoms už puikiai atliktą darbą ir išsipildžiusią svajonę! Jūs pačios geriausios! Dėka Pinjata merginų apturėjom pačią gražiausią ir šilčiausią dieną savo gyvenime :)) Nepaprastai šiltas bendravimas, tie ilgai užsitęsiantys mūsų susitikimai ir galėjimas kalbėti nors iki ryto! Ir kiekvieną kart sutikus Jus mums norisi šypsotis,nes buvot tos kurios galbūt įtemptu pasiruošimo laikotarpiu mums suteikė ramybę :) Išpildėte visus mūsų norus ir pageidavimus ir padarėte, kad TA diena, būtų tikrai šventė mums. Žinojom, kad viskas pačiose geriausiose rankose! Labai linkime Jums kuo geriausios kloties ir tikimės, kad ateityje ir toliau bendrausim! XOXO :* Jūsų K&D "

 pinjata vestuves, pinjata renginiai, elegantiskos vestuves
 pinjata vestuves, pinjata renginiai, elegantiskos vestuves
Eglė ir Qentin

"Thank you so much girls for all this organisation.  Best day we could ever imagine!"

Justė ir Ashley

Ačiū labai už jūsų sukurtą šventę! Šios paneles be jokių vargų susidorojo su 120 žmonių minia! Puikiai išpildė dekoracijų norus iki smulkiausių detalių ir puikiai atliko renginio koordinatorių darbą. Net jei ir buvo gan sudėtingėta pora su gan sudėtingais norais :)) Ačiū ir labai rekomenduoju!

10.2.jpg
like(94of322).jpg
Šarūnė ir Mantas

AČIŪ merginos Jums labai, kad padėjote sukurti mūsų meilės šventę! Jūs nerealios :))

Inga ir Gediminas

Ačiū likimui, kad mums Jumis atsiuntė!!! Tai buvo tikriausia ir geriausia diena mūsų gyvenime ir prie to Jūs prisidėjot 100000 %. Ačiū! Jau pasiilgom, galvojam, kad reikės ženytis vėl!

DSC_1236.jpg